İade ve Değişim Koşulları

TESLİMAT

https://www.elvinintarzi.com’dan vermiş olduğunuz siparişler 1-2 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Kargoya verilince kargo takip numarası siparişinizdeki telefon numarasına mesaj olarak gelecektir. Ortalama teslimat süresi 3-7 iş günüdür. Teslimat süresi kargo firmasının yoğunluk durumuna göre değişebilir. Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız. Kargo ücretsizdir.

Bir ürünün iade olarak kabul edilmesi için ne gerekiyor ?

İade etmek istediğiniz ürünün kullanılmamış ve üründe herhangi bir deformesinin olmaması gerekmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün aksesuarları varsa hediyesi ile beraber(zarar görmemiş halde) iade edilmesi gerekmektedir. İade edildikten sonra tekrar satışa çıkamayacak seviyede deforme olmuş ürünlerde ücret iadesi sağlanmamaktadır.

Hangi Ürün/Ürünler İade & Değişim Kapsamına Girer?

Kargoda yada herhangi bir aşamada zarar görmüş kusurlu ürünler, baştan defolu olan ürünler, istenilen renk ve bedende gelmemiş ürünleracil iade kapsamına girmektedir. Gelen ürün beğenilmediği ve kullanılmadığı(etiketi koparılmamış) durumda iade & değişim kapsamına girmektedir.  İndirimli ürünler değişim ve iade kapsamına girmez.

ONLINE OLARAK ALINAN ÜRÜNLER NASIL İADE EDİLİR?

  • Herhangi bir ARAS KARGO dan ( 2400954552359 ) müşteri kodu ile gönderim yapıyorsunuz.

  • Gönderdiğiniz Poşetin üstüne ELVİN'İN TARZİ Ve 663 KODUNU yazarsiniz

  • Değişim için ayakkabı kutusunun icine bir kağıda değişicek ürün kodu  veya alıcı iban bilgisi ve hesap sahibi isim soyisim.

  • Gönderilen tüm ürünleri tarafımıza karşı ödemeli yollamaktasınız kargo bedelleri dönüşte kesilmekte veya ödediğiniz tutardan kesilmekte.

  • Kargo firmasında iade yaparken herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
  • Ürün bize ulaşıp onaylandıktan sonra 100TL kargo ücreti kesilerek iade ve değişim yapılabilmektedir. 

(İade işlemlerinde banka komisyonları, kargo ücreti vb. işlemlerin iadesi yapılmamaktadır.)
 

Firma Adı: Elvin'in Tarzı


 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR